Bestuur en Commissies

Hieronder treft u een overzicht van de commissies bij HTC met de personen die daar deel van uitmaken.

De getoonde emailadressen zijn ook bereikbaar via het contactformulier

Bestuur

Glenn Hof Voorzitter voorzitter@htcdenhelder.nl
Peter Verheijen Penningmeester penningmeester@htcdenhelder.nl
Roos Hendriks Secretaris secretaris@htcdenhelder.nl
Jos Polak    
William Boogert    

Ledenadministratie

Mirjam van der Vliet-Stolk 06-20545707 ledenadministratie@htcdenhelder.nl

Groenvoorziening

Jaap Hoogendijk Voorzitter groenonderhoud@htcdenhelder.nl
Henk Cruijff    
Clemens Nienkemper    

Sponsorcommissie

Vacant   sponsorcommissie@htcdenhelder.nl

Jeugdcommissie

Yorick Voormanns Voorzitter jeugdcommissie@htcdenhelder.nl

Technische Commissie

Vacant   tc@htcdenhelder.nl

Akse Media Open (open toernooicommissie)

Dan Schelhaas (mede)voorzitter opentoernooi@htcdenhelder.nl
Kevin Schreur (mede)voorzitter opentoernooi@htcdenhelder.nl
Bart Groenhuizen    

Veteranentoernooi

Melissa Bliekendaal Toernooileider veteranentoernooi@htcdenhelder.nl
Theo Kamphuis Toernooileider  
Yvonne Pluijm    
Marian Pompert    
RenĂ© Pompert    
Hans Houkema    

Kantine

Marja Bakker & Henny Kusters   kantine@htcdenhelder.nl

Open Helderse Jeugd kampioenschappen

Yorick Voormanns Voorzitter jeugdtoernooi@htcdenhelder.nl

Clubavond

Vacant Voorzitter clubavond@htcdenhelder.nl

Baanonderhoud

Cor de Wit Voorzitter baanonderhoud@htcdenhelder.nl
Piet Koopmans    
Ad Mets    
Lambert Postma    

Overig

Frits Blokmaker Verenigingscompetitieleider vcl@htcdenhelder.nl
William Boogert Websitebeheer williamboogert@hotmail.com