Bestuur en Commissies

Hieronder tref je een overzicht van de commissies bij HTC met de personen die daar deel van uitmaken.

De getoonde e-mailadressen zijn ook bereikbaar via het contactformulier

Bestuur

Martijn Tesselaar Voorzitter voorzitter@htcdenhelder.nl
Roos Hendriks Penningmeester penningmeester@htcdenhelder.nl
William Boogert Secretaris secretaris@htcdenhelder.nl
Angela Visscher PR  
Jennifer Muse Jeugd  

Ledenadministratie

Julia van Egmond   ledenadministratie@htcdenhelder.nl

Groenvoorziening

Henk Cruijff Voorzitter groenonderhoud@htcdenhelder.nl
Clemens Nienkemper    

Sponsorcommissie

Hans Ruigendijk   sponsorcommissie@htcdenhelder.nl

Jeugdcommissie

Mayke van Breda Voorzitter jeugdcommissie@htcdenhelder.nl

Technische Commissie

Vacant   tc@htcdenhelder.nl

HTC Open Toernooi (open toernooicommissie)

Angela Visscher Toernooileider opentoernooi@htcdenhelder.nl
Frits Blokmaker Toernooileider opentoernooi@htcdenhelder.nl
Jennifer Muse Toernooileider opentoernooi@htcdenhelder.nl

Veteranentoernooi

Melissa Bliekendaal Toernooileider veteranentoernooi@htcdenhelder.nl
Theo Kamphuis Toernooileider  
Yvonne Pluijm    
Marian Pompert    
René Pompert    
Conny Wit    

Clubkampioenschappen

Vacant Toernooileider clubkampioenschappen@htcdenhelder.nl
Vacant    
Vacant    
Vacant    
Vacant    

Kantine

Marja Bakker & Henny Kusters   kantine@htcdenhelder.nl

Open Helderse Jeugd kampioenschappen

Mayke van Breda Voorzitter jeugdtoernooi@htcdenhelder.nl

Clubavond

Cathy Zwaag Voorzitter clubavond@htcdenhelder.nl

Baanonderhoud

Cor de Wit Voorzitter baanonderhoud@htcdenhelder.nl
Piet Koopmans    
Ad Mets    
Lammert Postma    

Overig

Frits Blokmaker Verenigingscompetitieleider vcl@htcdenhelder.nl
William Boogert Websitebeheer website@htcdenhelder.nl